دلالان شروع به خرید پژو و پراید کرده‌اند / توقف تولید 4 مدل خودرو فقط برای تحریک بازار است

▪️حسین سعیدی فعال بازار خودرو: به نظر نمی‌رسد که توقف تولید پژو 405 و پراید بار اجرایی داشته باشد و بیشتر برای تحریک بازار است در دو سال اخیر بارها مسئولین رسمی کشور در خصوص توقف تولید پراید و پژو مصاحبه کرده‌اند اما هیچ اتفاقی صورت نگرفت و اکنون هم به نظر نمی‌آید این صحبت‌ها عملی شود.

▪️اکنون فضایی به وجود آمده که دلالان و سفته‌بازها شروع به خرید پژو و پراید کرده‌اند چون قرار است تا 6 ماه دیگر تولید قطع شود. البته سه ما پیش این ت را سایپا نیز اجرا و اعلام کرد که آخرین خودرو سراتو تولید شد در حالیکه از ۶ ماه پیش تولید تجاری آن متوقف شده بود اما به محض انتشار خبر توقف تولید سراتو طرح فروش نقدی آن از سوی همین خودروسازی منتشر و جالب اینکه تا چند روز پیش هنوز سایت برای خرید این خودرو باز بود.

ابداع سیستمی که از سقوط هواپیماها جلوگیری می‌کند

فروش جک J۴ با اقساط بدون بهره از ۱۱ آبان

پیش‌بینی قیمت خودرو در شب عید

تولید ,پراید ,پژو ,خودرو ,کرده‌اند ,توقف ,توقف تولید ,و پراید ,شروع به ,به خرید ,پراید کرده‌اند ,برای تحریک بازار

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت نظافتی دست به کار آریا حساب قومس تایپ صوتی ضد روش BTS & ARMY WORLD من تلاش میکنم پس هستم شروعی با عطر و بوی عشق دستگاه تصفیه آب آکواجوی در شیراز پیوند های من اختشاش گران98